10 Iemesli kāpēc vajag nodarboties ar CrossFit

1. CrossFit uzsver intensitāti, un intensitāte ir tas, kas rada rezultātus

Intensitāte, protams, ir piemērojama ikvienam apmācību līmenim, kas atbilst viņu pašu fiziskajiem un psiholoģiskajiem ierobežojumiem. Lielākā daļa tradicionālo vingrinājumu programmas veicina zemas līdz vidējas intensitātes. Esat dzirdējuši mītu, ka, lai sadedzinātu vairāk tauku jums ir nepieciešams treniņš ar zemāku intensitāti? Tā ir nekorekta informācija, kas turpina izplatīties pat tad, ja pašreizējā zinātniskā pētniecība ir konstatējusi, ka īsāks termiņš, lielākas intensitātes mēģinājums ir faktiski labāk jums. No intensitātes nav jābaidās. Tā ir maģija. Tā ir noslēpuma sastāvdaļa, kas mainīs jūsu dzīvi.

2. CrossFit rada sportistus, nevis kūltūristus

Liekot uzsvaru uz lielas jaudas funcionālu kustību pār zemas enerģijas izolāciju vienlaikus, jūs trenēsiet savu ķermeni ne tikai ,lai izskatītos labi,bet arī strādāsiet labāk.
CrossFit veicina funkcionālus vingrinājumus, akcentējot kustību, kas rada labāku galveno spēku, izturību, koordināciju, veiklību un līdzsvaru.

3. CrossFit treniņi ir kā sacensības

Šī draudzīgā konkurence motivē cilvēkus kā nekas cits. Vai jūs konkurējat ar savu iepriekšējo rezultātu, vai konkurējat ar draugu nodarbībā, jūs būsiet pārsteigti, cik jautru tas padara darba veikšanu. Jo īpaši, ja jūs esat bijušie sportisti, kuri domā, ka nav vairs tik konkurētspējīgi.

4. CrossFit definīcija par fitnesu

Līdz šim nevienam nav izdevies definēt, kas ir fitness. Crossfit ir definējis fitnesu kā darbaspēju palielināšanos noteiktā laikā un kādā jomā :svarcelšanā, vingrošanā, kardio treniņos (lekšana, skriešana,vilkšana, priekšmetu pacelšana no zemes) Tas nozīmē,ka atlētiskākajiem cilvēkiem uz zemes vajadzētu būt lieliskiem it visā, bet nav specializējušies konkrētā jomā.

5. CrossFit ir ne tikai sports, tā ir kopiena

Protams,sākumā tas var likties neērti, bet jūs ātri vien sapratīsiet cik atbalstoša ir CrossFit kopiena un, ka tā ir daļa no pavediena,kas saista kopā. Jums vairs nekad nebūs jātrennējas vienantnē.

6. CrossFit rada izmērāmus rezultātus

Nodarbojoties ar Crossfit jūs varēsiet noteikt savus sasniegumus un atkārtot to sniedzot labāku rezultātu tā konstatējot progresu. Intensitāte ir vienāda ar jaudu. Un jauda rodas ātri pārvietojot priekšmetus . Tas nozīmē,ka sasniegtos rezultātus jūs varat atkārtot vēlāk. Ne tikai jūs redzēsiet un sajutīsiet uzlabojumus fiziski, jūsu rezultāts to pierādīs.

7. CrossFit jūs sagatavo jebkam

CrossFit jūs sagtavos jebkādien dzīves neparedzētiem uzdevumiem.

8. CrossFit veicina ilgtermiņa veselību

Funkcionālās kustības tiek nosauktas par iemeslu. Tās padara mūs vairāk funkcionālus. Tās palīdz mums virzīties efektīvāk un novērst traumas mūsu ikdienas dzīvē. Apvienojumā ar diētu, kas veicina ilgmūžību un veiktspēju, jūs jūtaties labāk, darbojaties labāk, un ir vairāk enerģija kaut arī novecojat.

9. Jūsu trūkumi nevar paslēpties no CrossFit

Treniņi saglabājas jūsu spēju līmenim un īpāsi tiek strādāts pie trūkumiem, padarot jūs par labāku sportistu. Nereti mēs izvairamies no lietām ,ko nespējam paveikt un tas būtiski ierobežo progresu. Citie vārdiem sakot, nav jābaidās no saviem trūkumiem vai vingrinājumiem ,ko jūs ienīstat, tieši otrādi. Uzveiciet trūkumus un sasniedziet labākus rezultātus kā vēl nekad.

10. CrossFit maina dzīvi.

Jūs uz dzīvi sāksiet skatīties nedaudz citādāk. Būsiet atvērti jaunām iespējam un būsiet spējīgi veikt darbības, ko nedomājāt,ka ir iespējams. Ne tikai Jūs jutīsities fiziski labāk, bet liela daļa cilvēki novēro labāku viņu sniegumu darbā, mājās un attiecībās.

PIESAKIES ŠODIEN!