KAS IR CROSSFIT

  • Crossfit ir daudzveidīgs augstas intensitātes funkcionāls treniņš.
  • Funkcināla kustība ietver pietupšanos, skriešanu, lekšanu, mešanu, vilkšanu, priekšmetu pacelšanu no zemes. Ar šo mēs sastopamies ikdienā un mūsu ķermeņi tam ir paredzēti.
  • Crossfit sportisti ir ieguvēji katrā no desmit vispārējām fiziskajām prasmēm: sirds un asinsvadu/ elpošanas izturība, spēks, elastība, koordinācija, precizitāte, izturība, ātrums, jauda, veiklība un līdzsvars.
  • Funkcionālas kustības ir universāls veselības uzlabošanas veids. Šīs kustības tiek vairākkārtēji apvienotas, tās ir dabiskas un efektīvas darbības ar ķermeņi un priekšmetiem. Vissvarīgākais aspekts funkcionālās kustībās ir spēja pārvietot lielus smagumus, lielos attālumos un to izdarīt pēc iespējas īsākā laikā.
  • Crossfit ir ļoti daudzu lietu un darbību apkopojums. Pirmkārt tas ir fitnesa paveids, kuru izstrādāja Treneris Greg Glassman pirms vairākām desmitgadēm. Viņš bija pirmais cilvēks vēsturē, kas definēja fitnesu saprotamā un izmērāmā veidā (paaugstināts darba apjoms konkrēta laika un kustību ietvaros).
  • Tiek uzskatīts, ka Crossfit optimizē fitnesu (daudzveidīgs augstas intensitātes funkcionālu kustību kopums). Crossfit ir kopiena, kura izveidojas un nostiprinās, kad cilvēki šos treniņus dara kopā. Kopienas aspekts ir viens no Crossfit galvenajiem faktoriem un iemesls, kāpēc tas ir tik efektīvs.
  • Publiskajā telpā ir pieejami daudz video materiāli par Crossfit, kas palīdz izveidot priekšstatu par to ko mēs darām un ar ko atšķiramies no citām sporta zālēm un programmām. Video zemāk ir lieliski piemēri par to, kas ir Crossfit un kā tas var mainīt Tavus uzskatus par iešanu uz sporta zāli, kā arī to kā Tu skaties uz dzīvi kopumā!
PIESAKIES ŠODIEN!