ZĀLES NOTEIKUMI


1. Sasveicinieties ar visiem ienakot zālē! Mēs vēlamies, lai mēs visi viens otru pazītu, atbalstītu un veidotu spēcīgu draudzi.


2. Atnāc agrāk un paliec vēlāk. Uzmundrini, aplaudē un iedrošini pārējos! Pretējā gadījumā jūs laupat sev lielu daļu no CrossFit pieredzes un radat ilūziju par jūsu piedalīšanos un atbalstu šajā draudzē.


3. Negadījumi un savainojumi parasti atgadās tad, kad zaudējam pacietību. Neesiet alkatīgi! Nesteidzieties! Uzdodiet jautājums! Prasiet pēc palīdzības! Atstājiet savu EGO ārā aiz durvīm!


4. Stieņi bez svariem un svara bumbas nav veidotas, lai tās varēu mest pie zemes. Mēs nevēlamies, lai mūsu rotaļlietas, gumijas grīda, jūs vai kāds cits saplīstu.


5. Krīts ir noderīgs un pat nepieciešams, taču ar to var viegli sasmērēt sevi un grīdu. Lietojiet krītu tik cik nepieciešams, bet to ņemot, turiet rokas spainī, lai tas neizbirtu apkārt uz grīdas, ko musu putekļu sūcējam ir grūti satīrīt.


6. Satīriet pēc sevis un un vienmēr nolieciet vietā visu aprīkojumu un svarus kurus lietojāt treniņa laikā. Satīriet savus sviedrus, asinis, spļāvienus, krītu, dubļus un roku nospiedumus uz grīdas un visu citu ko aiz sevis atstājat.


7. Kliegšanu, aurošanu un citas izdvestās skaņas treniņa laikā mēs iedrošinam, jo tas ir normāli. Ir tāda lieta kā maigs un kluss spēks, taču lielākā daļa no mums to vel nav apguvuši. Ņemiet vērā, ka ir iespējams būt arī pārāk skaļam, čīkstošam, kaitinošam un nepieklājīgam, tāpēc cienam sevi un apkārtējos.


8. Šeit CrossFit 4Life Rīga mēs mīlam bērnus un ticam, ka bērnam ir svarīgi redzēt, ka viņa vecāki uztur aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Tajā pašā laikā, mēs vēlamies nodrošināt bērnu un visu apkārtējo drošību treniņu zālē, tāpēc lūdzam, lai tad kad jūsu bērni ir zālē, jūs pārliecinātos par to, ka viņi paliek zālēs priekšpusē pie ieejas vai bērnu sētiņā. Mēs nevēlamies riskēt ar jūsu vai jūsu bērnu savainošanu.

ZĀLES POLITIKA

1. Maksājumu un cenu izmaiņas var notikt jebkurā brīdī, taču par to tiek laicīgi brīdināts. Mēs Jums neliksim maksāt citu summu kā tikai to, kuru jūs esat norādījuši.

2. Mums ir tiesības atteikties sniegt mūsu pakalpojumus jebkuram un par jebkadu iemeslu.


3. Mums ir tiesības pārtraukt abonamentu jebkuram un par jebkadu iemeslu.


4. Katrai personai var tikt dota tikai viena atlaide. Vairāku atlaižu summēšana nav iespējama. Īpasiem līgumiem atlaides vairs netiks dotas.


5. Ģimenes atlaide tiks dota tikai otrajai, trešajai utt. personai. Pirmā persona maksā pilnu summu.


6. Abonamenti no mēneša uz mēnesi (bez līgumiem) var tikt atsaukti jebkurā brīdī, taču jums jāatsūta rakstiska ziņa vismaz 7 dienas pirms maksājuma datuma.


7. Daļēji izmantoties abonementi netiek kompensēti.


8. Kad Jūs piesakaties uz CrossFit Pamatkursu ievadklasēm, jūs varat atteikties no abonamenta un saņemt savu naudu atpakaļ dienā, kad notiek pirmā nodarbība. Pēctam naudu atpakaļ vairs nevar saņemt.

PIESAKIES ŠODIEN!